Trang chủ
Câu chuyện Slowly
baby nuit
baby nuit | 🇹🇷 Türkiye

 Google Translate | Tiếng Việt

Rất tiếc, mục này chỉ tồn tại ở Tiếng Thổ Nhĩ Kỳ. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kendimi bildim bileli sabırsız ve hareketliyimdir. Yeni insanlar tanımayı, yeni yerler görmeyi, yeni fikirler üstünde düşünmeyi hep sevmişimdir. Kısa zaman öncesine kadar ailem beni evden, şehirden çıkarmaya çok hevesli değildi. Yani gezecek yerim kalmadığında başka şehirlere, başka yerlere gidemiyordum.

Ben de bir arkadaşımın sayesine SLOWLY uygulamasını keşfettim. Çok fazla insan tanıdım, çok iyi arkadaşlar edindim, mektuplaşmanın verdiği nostaljik serüvene fazlasıyla bağlandım. Sabırsız bir insanımdır demiştim, SLOWLY sayesinde sabretmeyi, beklemeyi öğrendim. Tanıştığım onlarca kişi arasından biri benim için çok özel. Kız arkadaşımla SLOWLY sayesinde birbirimizi bulduk. Kendisi benim aksime utangaç, soğukkanlı, sakin bir insan. Birbirimize bilmediklerimizi öğrettik, birbirimizi tamamladık. O benimle sosyalleşmeyi öğrendi, ben onunla dinlemeyi öğrendim. İkimiz için de SLOWLY çok özel ve değerli bir uygulama çünkü bu uygulamayla birbirimizi keşfettik. Hatta son birkaç aydır birbirimize gerçek mektuplar gönderiyoruz.

Bana ve benim gibi birçok kişiye bu değerli deneyimi yaşattıkları için SLOWLY Ailesi’ne teşekkürlerimi iletiyorum..

baby nuit / dora

Giúp chúng tôi phiên dịch câu chuyện Slowly này và để nó tiếp cận những người nói ngôn ngữ của bạn!

Vui lòng gửi bản dịch của bạn, đường dẫn đến câu chuyện gốc, tên của bạn và website (không bắt buộc) tới [email protected] Chúng tôi sẽ cung cấp tín dụng ở cuối mỗi câu chuyện được phiên dịch.

  
 Gửi câu chuyện của bạn

SLOWLY

Bắt đầu kết nối với Thế giới ngay!