Home
Slowly Story
baby nuit
baby nuit | 🇹🇷 Türkiye

 Google Translate | 日本語

申し訳ありません、このコンテンツはただ今 トルコ語 のみです。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kendimi bildim bileli sabırsız ve hareketliyimdir. Yeni insanlar tanımayı, yeni yerler görmeyi, yeni fikirler üstünde düşünmeyi hep sevmişimdir. Kısa zaman öncesine kadar ailem beni evden, şehirden çıkarmaya çok hevesli değildi. Yani gezecek yerim kalmadığında başka şehirlere, başka yerlere gidemiyordum.

Ben de bir arkadaşımın sayesine SLOWLY uygulamasını keşfettim. Çok fazla insan tanıdım, çok iyi arkadaşlar edindim, mektuplaşmanın verdiği nostaljik serüvene fazlasıyla bağlandım. Sabırsız bir insanımdır demiştim, SLOWLY sayesinde sabretmeyi, beklemeyi öğrendim. Tanıştığım onlarca kişi arasından biri benim için çok özel. Kız arkadaşımla SLOWLY sayesinde birbirimizi bulduk. Kendisi benim aksime utangaç, soğukkanlı, sakin bir insan. Birbirimize bilmediklerimizi öğrettik, birbirimizi tamamladık. O benimle sosyalleşmeyi öğrendi, ben onunla dinlemeyi öğrendim. İkimiz için de SLOWLY çok özel ve değerli bir uygulama çünkü bu uygulamayla birbirimizi keşfettik. Hatta son birkaç aydır birbirimize gerçek mektuplar gönderiyoruz.

Bana ve benim gibi birçok kişiye bu değerli deneyimi yaşattıkları için SLOWLY Ailesi’ne teşekkürlerimi iletiyorum..

baby nuit / dora

Slowly Story の翻訳を手伝ってください。そしてこれらをあなたの国にも伝えてください!

あなたの翻訳を [email protected] に送ってください。併せて、元となるストーリーへのリンク、あなたのお名前とウェブサイト(もしあれば)もお送りください。掲載する翻訳の最後のクレジットには、あなたのお名前を掲載させていただきます。

  
 あなたのストーリーを聞かせて

SLOWLY

今すぐ世界中とつながりましょう!